Sveiki, mano vardas Aistė, turiu mažą lopinėlį žemės prie namų, kuriame dėlioju savuosius gėlynus. Tai mano mažutė žalia smėlio dėžė, kurioje smagu išbandyti naujus augalus ir jų derinius. Apie šiuos žaidimus čia ir pasakoju.
Hello, my name is Aiste (Kaunas, Lithuania, HZ5). I have a small site near my house, where I am trying to fiddle my flower beds. This is my little green sandbox to play with plants and their combinations. Here you will find some stories about it.
Sveika, Aiste. Labai džiaugiuosi, kad interneto platybėse radau Tavo blogą! Ačiū už puikias nuotraukas ir išsamius įrašus. Man taip malonu Lietuvoje (kad ir virtualiai) sutikti žmonių, kurie domisi ‘naujos bangos’ daugiamečiais augalais, jų dekoratyvumu žiemą ir pan. dalykėliais, kurie vertinami užsienyje!
Įdomu sužinoti, ar augalų pasaulis pačiai yra tik hobis, ar galbūt daugini augalus ar kuri sodus?
Linkėjimai,
Goda
Labas Goda, smagu, kad kažką džiugina mano rašinėliai ir nuotraukos. Augalai yra tik hobis ir dar nelabai senas. Bet norisi su kažkuo apie tai kalbėtis, dalintis savo džiaugsmais ir atradimais. Virtuali erdvė yra geras dalykas susitikti su žmonėmis, kuriems rūpi panašūs dalykai. Iki susitikimo 🙂
Laba diena, Aiste,
Man labai gera skaityti Jūsų rašinėlius. Mielai pirkčiau kokią nors Jūsų knygą, jei tik tokia būtų. Sklandi ir nestokojanti žodžių kalba ramina… 🙂
Kartais norisi įrašyti komentarą po straipsniu, tačiau nėra kur 🙁
Linkiu neišsenkančių minčių, uždegančių žodžių ir kuo daugiau tokių puikių pasakojimų.
Iki malonaus,
Džilda
Ačiū už pagyrimus mano kalbai. Iki knygų rašymo man dar labai toli 🙂 O komentarus galima rašyti, tik nuoroda į juos yra prieš straipsnelį, o ne po juo. Toks jau šio tinklapio šablonas 🙂
Sveiki, Aiste. Esu nauja jūsų tinklaraščio skaitytoja. Patinka įrašai, tokie filosofinio-psichologinio pobūdžio 🙂 Tik gaila nėra galimybės sekti naujienų, na, nėra nuorodos.
Sveiki Valerija, aš blogų skaitymui naudoju skaityklę (Feedly). Tokioje skaityklėje užtenka nusikopijuoti puslapio internetinį adresą ir ji pradeda sekti puslapio naujienas. Taip visus savo sekamus tinklaraščius turiu vienoje vietoje ir matau, kada ir kur atsiranda nauji įrašai (gavosi reklama :)). Deja kitokio naujienų prenumeravimo formato nepalaiko mano pasirinkta puslapio tema. Ačiū už gražius žodžius ir domėjimąsi mano puslapiu.
Sveiki,
Labai daug įdedate į savo tinklaraštį ir su Facebook blogą palaikančio puslapio pagalba jūsų sodai pasiektų daugiau žmonių. Tai tik kelios papildomos minutės tekstui apie naują tinklaraščio įrašą. O šiaip bus malonu jus sekti.
Ačiū už nuostabų atradimą…
Smagiau praleidau vakarą skaitydama jūsų įrašus. Geras dalykas tas internetas! Kartais atrandi tai, ko visai nesitikėjai, bet tai pasirodo įdomu ir artima. Ir rašymo stilius patiko – paprastai, iškalbingai ir raminančiai. Sėkmės!
laba diena, visai netyčia atradau Jūsų užrašus ir užėjusi tik iš smalsumo praleidau čia kelias valandas… labai malonu skaityti mintis,žiūrėti nuotraukas, nes jos tokios šiltos, jaukios…
labai norėčiau atrasti daugiau panašių užrašų, gal galėtumėte pasidalinti Blog’us, kuriuos pati sekate?
Sveiki Viktorija,
ačiū už gražius žodžius. Mano mylimiausi “sodiniai: blogai:
https://rasosaugalai.wordpress.com/
http://www.sodelis.lt/
http://landscapeofmeaning.blogspot.com/
http://noels-garden.blogspot.com/
http://www.perennialmeadows.com/
http://federaltwist.com/
“Sodiniai-fotografiniai” blogai:
http://www.rhonestreetgardens.com/
http://www.leavesnbloom.com/
http://landscapefocused.tumblr.com/
“Fotografiniai” blogai:
https://fstoppers.com/
http://www.dgwildlife.com/blog
http://www.theatlantic.com/photo/
http://yourshotblog.nationalgeographic.com/
Aiste, puikus užrašai, užėjau visiškai visiškai netikėtai ir praleidau puikų laiką beskaitinėdama, man labai artimos mintys, susijusios su fotografija. Mokymasis, idėjų paieškos, vidinė kova tarp pomėgio ir laiko šeimai, ir t.t. Labai norėčiau, kad tęstumete, ką pradėjusi ir dovanotume dar ne vieną nuoširdų ir artimą įrašą.
Ačiū už palaikymą, Aida. Smagu, kad užsukate.
Sveika Aiste,
Ką tik atradau “cianotipiją”, labai džiaugiuosi savo pirmaisiais bamdymais,minčių bei patarimų radau tavo bloge, norėčiau pasimėginti ir “gumbichromato” techniką – gal gali suteikti informacijos apie chemikalus jų proporcijas bei įsigyjimo adresus 😉
Sveiki, Regimantai, susikaupsiu ir parašysiu nuoseklų įrašą apie gumbichromatus. Tik prasta dar iš manęs specialistė 🙂 O jei trumpai, tai formulių šaltinis internetas, o priemonių – ebay 🙂
Radau ir dalinuosi – “Gum arabija” Gritija UAB turi po 200gr kietam pavidale, Kalio bichromato ir cianotipijai reikiamų žaliavų turi Eksparas UAB.
Gal dar kam bus naudinga unfo 😉
Nerekomenduoju naudoti tokio kieto gabalinio gumiarabiko. Jis sunkiai tirpsta, yra nešvarus ir greitai rūgsta. Naudojant tokį gumiarabiką jam papildomai reikia konservanto. Geriau naudoti skystą, kuris skirtas dailininkams, arba milteliais, kurį dažnai naudoja maisto pramonėje. Eskparas tikrai turi medžiagų cianotipijai, o va bichromatų man ten nepavyko gauti, nors jų kataloge yra. Bet gal tai buvo laikina problema.
Labas, Aiste, ar galima kaip nors su tavimi susisiekti ne šioje erdvėje (el. paštu, pavyzdžiui)? Artimiausiu metu kultūrinėje spaudoje bus publikuojamas pokalbis su vienu iš tavo fotografuotų asmenų ir ta nuotrauka labai tiktų prie teksto 🙂 lauksiu žinios!
Sveiki, Aiste,
norėčiau susisiekti el. paštu. Gal galėtumėte man parašyti?
Sveiki, Aiste, ieškodama informacijos apie patagonines verbenas netikėtai ir su malonumu perskaičiau jūsų blogą. Mes su kolegėmis “Lietuvos ryto” televizijoje kuriam laidą “Skinsiu raudoną rožę”, kuri leidžia mums nerti į savo mėgstamiausią veiklą – sodininkavimą. Labai norėčiau su jumis bent šnektelėti. Gal rastume “bendrų taškų”?
Sveika, miela, Aiste. Jau nebežinau, ko ieškodama, netyčia užklydau į Jūsų tinklapį. Buvau tokia apstulbusi, kad tai ne užsienio portalas 🙂 Radau atsakymą ir dar daug įkvėpimo ir grožio. Ačiū labai už nuostabius pasakojimus, fantastiškas nuotraukas ir gausybę idėjų. Viena iš jų ypač susižavėjau, tik nelabai randu įsigyti Didžiojo Amio sėklų. Gal kažką rekomenduotumėt?
Laba diena, Aušra, atsiprašau, pražioplinau žinutę. Amio sėklų šiais metais Lietuvoje ir aš negavau. Iš užsienio pabandymui užsisakiau Ammi visnaga seklų, pažiūrėsiu, kas gausis.
Sveiki, o gal turite savo instagram? Taip smagiai ir gražiai rašote, kad norėtųsi su jumis daugiau pabendrauti ir kituose kanaluose
Ačiū, Rita, Instagram’o neturiu. Kol kas nesupratau, kodėl žmonės jį turi 🙂 O ir laiko sekti socialinius tinklus gaila. Bet mane galima rasti Facebook’e.
Labai džiaugiuosi atradusi Jūsų blogą! Jei ne jis, trečius metus bandymas sulaukti verbenų daigelių būtų baigęsis fiasko. O dabar sudygo, atrodo, daugiau nei pasėjau. Ir kol kas gražiai auga 🙂
O, kaip smagu! Sėkmės auginant.