Sidabrinis švytėjimas

Kol geltona vakaro saulė dar nebuvo įsisukusi į mano smilgas, sodas valandėlę buvo sklidinas vėsios sidabrinės šviesos ir vėjo. Taigi pasiėmiau savo Helios 44-7 objektyvą ir išėjau šviesos ir vėjo gaudyti.  Nežinau, ar pagavau, bet miskantai dabar patys gražiausi:)

Aster pyranaeus ‘Lutetia’
Sesleria autumnalis
Aster pyranaeus ‘Lutetia’, Salvia nemorosa ‘Caradonna’
Verbena bonariensis, Aster pyranaeus ‘Lutetia’
Panicum virgatum ‘Heiliger Hein’
Rosa rugosa ‘Sävel’
Miscanthus sinensis ‘Federweiser’, fone Helianthus ‘Lemon Queen’
Lythrum virgatum ‘Swirl’
Rosa ‘Golden wings’
Rosa ‘Chewrocko’
Miscanthus sinensis ‘Federweiser’
Calamagrostis acutiflora ‘Overdam’

4 Comments Add yours

 1. Rasa says:

  o, geras, labai į temą 🙂 Kaip tik dabar ieškau sau Helios objektyvo:) Tik išsirinkau 44-2. Kažin kaip su tuo rankiniu fokusavimu reiks žaist:)
  O mano miskantai dar tik pradeda leist savo šluotas:)

  1. Aistė Pranckevičienė says:

   Šaunu! Turėjau 44-2 ir jis man labai patiko, tik jau buvo tiek sudėvėtas, kad piešdavo ne tai, ką mato, o tai, ką jis pats nori . Kartais tai būdavo gerai (http://photo.smeliadeze.lt/2014/12/26/projektas-365-360/), o kartais ne. Galiausiai aš jį išsiardžiau ir pasidariau tokį pseudomonoklį (http://photo.smeliadeze.lt/2016/02/04/naujas-zaislas/), bet iš tikro tų 44-2 kvailiojimų truputį ilgiuosi. Mano 44-7 man truputį per daug tvarkingas 🙂 O rankinis fokusavimas – baika, labai lengva priprasti 🙂

 2. Aistė says:

  Sveiki,

  Atradau jūsų blogą ir be galo patiko. Mintys tokios artimos, jaukios, tikros. Atrodo viskas trykšta gyvenimo džiaugsmu, meile savo veiklai.
  Skaitant vis kildavo mintis, kaip viską spėjate? Kaip randate laiko, šeimai, darbui ir hobiui – gėlynams? Gal galėtumėte pasidalinti kuriame nors iš įrašų? Manau daug kam aktualu 🙂
  Ačiū, kad dalinates 🙂

  1. Aistė Pranckevičienė says:

   Laba diena, Aiste, o kas sakė, kad aš viską spėju 🙂 Ilgos pauzės tarp įrašų geras “nespėjimo” rodiklis 🙂 Bet ačiū už paskatinimą ir temos idėją. Pasistengsiu subrandinti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *